У Луцьку стартував п’ятий етап відбору майбутніх поліцейських

У Луцьку розпочався п’ятий етап відбору кандидатів до лав патрульної поліції.

Захід відбувся у п’ятницю, 11 серпня, у приміщенні Управління патрульної поліції, повідомили у прес-службі УПП Луцька.

“Перші 18 претендентів проходять особисту співбесіду перед поліцейською комісією, до складу якої увійшли полісмени та представники громадськості. Із незрозумілих причин двоє членів комісії, за яких голосувала обласна рада, не з’явилися на перше засідання – чекатимемо їх з наступного тижня”, – сказано в повідомленні.

Кандидати відповідають на поставлені запитання, аби поліцейська комісія оцінила їхні професійні, морально-ділові, управлінсько-організаторські та інші здібності. 

Під час розмови члени комісії намагаються виявити наявність чи відсутність відомостей, що компрометують кожного кандидата, наскільки вони мотивовані до роботи та чи усвідомлюють усю відповідальність професії. Після успішного проходження співбесіди їх запросять на курси первинної професійної підготовки працівників патрульної поліції. 

“Шановні кандидати! Ми бажаємо Вам успіхів та віри в себе. А всім іншим нагадуємо, що набір триває, тому гайда до нас! Подати електронну заявку для вступу до лав патрульної поліції можна за посиланням: http://80.91.161.100“, – йдеться у дописі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.