У Луцьку ніхто не зголосився очолити ЛПЕ

Документи на конкурс на заміщення посади директора Луцького підприємства електротранспорту не подав жоден кандидат, оскільки їх не було.

Про це повідомив представник конкурсної комісії Андрій Білан, – інформує Волинь24.

Після звільнення екс-директора підприємства Ігоря Грицюка оголосили конкурс на заміщення вакантної посади очільника Луцького підприємства електротранспорту.

«Жодна особа не відгукнулась і не висловила бажання подати документи на конкурс та зайняти посаду директора комунального підприємства», – розповів представник комісії.

Із його слів те, що влада сама призначила виконувачем обо’язків керівника ЛПЕ Володимира Пуца свідчить про незацікавленість у ефективному господареві на цьому підприємстві.

«Якщо так і далі піде, то може бути, що восени чи взимку тролейбуси не будуть виїжджати на маршрути через борги», – додав Білан.

Як відомо, секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук підписав розпорядження про звільнення з посади директора ЛПЕ Ігоря Грицюка. Пізніше це крісло зайняв Володимир Пуц.

1 коментар

  1. Лучанин сказав:

    На ЛПЕ працюють в основному чудові,віддані своїй справі люди. Вони роблять все від них залежне, що забезпечити перевезення пасажирів тролейбусами. І це не тільки водії і крндуктори, а і персонал, який обслуговує транспорт. Так невже ці люди не заслужили на нормальне керівництво?

Залишити відповідь