«Працюємо над тим, щоб надати статус курортної зони Шацьку», – голова Шацької ОТГ

Оскільки Шацький район оснований на туризмі, то потрібно працювати над тим, аби надати статус курортної зони Шацьку.

Про це у радіопередачі «Господарі» НСТУ ВРД розповів голова Шацької об’єднаної територіальної громади Сергій Віннічук, – пише Район.Шацьк.

«Шацький район – специфічний район, оснований на туризмі, і саме основне те, що район може задіяти в цьому напрямку на розвиток туризму. Зараз дуже багато робиться для того, щоб наш район був більш привабливий та залучити інвесторів. Один з основних важелів – це земельні ділянки, які знаходяться за межами населених пунктів, якими могли б громади розпоряджатися», – зазначив чиновник.

Із його слів, наразі в районі чекають прийняття закону, коли громади могли б розпоряджатися землями, адже тоді можнга буде залучати інвесторів та створювати робочі місця. Працюємо над тим, щоб надати статус курортної зони Шацьку.

«Зараз написали багато проектів по екології, уже пройшли перший відбір по «Польщі-Білорусь-Україна» по облаштуванню кемпінгової стоянки, наметового містечка, окультурення пляжу. Зараз робимо проект, щоб зробити пішохідну зону в урочищі Гряда разом із власниками баз. Тобто все для того, щоб Шацький район був в інфраструктурному плані більш розвинутий», – підкреслив Віннічук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.