Луцьк: до центрального парку заборонять в’їзд авто

Комісія Луцькради з питань генерального планування, містобудування, архітектури та благоустрою розглянула петицію щодо заборони в’їзду автотранспорту на територію Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки. 

Про це повідомляє Волинська правда.

Автором відповідної петиції є лучанин Віктор Алексеєв. «Автівки постійно рухаються парком по алеї вздовж зоопарку. Це створює незручності та небезпеку для відпочиваючих», – сказав він.

Своєю чергою, заступник луцького мера Олександр Рачков проінформував що в’їзд транспорту до парку таки планується обмежити: «не допускатиметься в’їзд автотранспорту, окрім поліції, швидкої допомоги, пожежників та комунальних служб. Для цього, відповідно, будуть встановлені болларди».

Також під час засідання комісії були висловлені різні думки щодо облаштування парковок для автомобілів для відвідувачів парку, зокрема по вулиці Глушець.

1 коментар

  1. лучанин сказав:

    Парк повинен мати огороджу це покаже його границі котрих ніхто не знає там у зарослях. Мудило провладне ще заробиш з відкату копійку і зробиш щось для міста.

Залишити відповідь