Квіткового ринку в центрі Луцька не буде

Квітковий ринок, який нині розташований у центрі Луцька на проспекті Волі, перенесуть до Волинської обласної філармонії на проспект Волі, 46.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, – повідомляє сайт міськради.

Члени комісії Андрій КозюраМикола ЯручикСергій Балицький, Петро Бойко та Віктор Ящук розглянули питання про виконання доручення постійної комісії щодо перенесення квіткового ринку на проспекті Волі між будинками 3 та 5.

Заступник міського голови Олександр Рачков пояснив, що керівники міської ради неодноразово зустрічалися з продавцями квітів і узгоджували місце та механізми перенесення стихійного ринку.

Саме підприємці обрали для облаштування ринку майданчик біля обласної філармонії, де можна буде розмістити 10-12 споруд для торгівлі.

Обговорювали також можливість розміщення біля малих архітектурних форм продавців квітів, які власноручно їх виростили, адже після перенесення ринку у скверику на проспекті Волі не буде торгових наметів.

Зрештою, депутати прийняли інформацію до відома.

2 коментарів

  1. Миколай сказав:

    Через місяць побачимо ту скотиняку яка покаже для кого це місце зачистили. Щоб воно вже в Гараджі собі збудувало могилу.

  2. Оксана сказав:

    Квіти повинні стояти біля театрів, на ринках, біля Замку. Маю на увазі бабусь з квітами вирощеними на своїх городах. Дайте хоч ви , лучани, волиняни,а не київська влада, вижити старшим людям у цій країні. Хтось може поїхати у безвіз, а є люди, яких і там не беруть, бо старі і немічні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.