Отримати закордонний паспорт за 20 днів неможливо, – директорка Луцького ЦНАПу

Ажіотаж довкола видачі біометричних паспортів після оголошення безвізового режиму не спадає, а от черги в Луцькому ЦНАПі поменшали.

Однак нині з’явилася нова проблема – затримка із видачею закордонних паспортів, – передає НСТУ Волинська регіональна дирекція.

Зі слів директора Центру надання адмінпослуг в Луцьку Лариси Карп’як, у відведений законом термін отримати бажаний документ неможливо.

«Термін визначений 20 робочих днів, але на даний час близько 14 днів іде затримка по документах – як по термінових, так і по звичайних», – сказала Карп′як.

Як пояснює прес-секретар управління державної міграційної служби Наталія Левчук, їхні працівники працюють із потрійною потужністю, а уся затримка – в Києві. Попит зріс майже втричі, і «Поліграфкомбінат «Україна» не встигає видруковувати документи.

Усіх, хто приходить подавати документи, обов’язково попереджують: не розраховувати найближчим часом на видачу паспорта. Пришвидшити процедуру друку конкретного документа у Поліграфічному комбінаті можуть, але тільки у випадках крайньої необхідності.

«Можемо писати лист-прохання у разі дуже негативних причин – виїзд на лікування або у разі смерті когось із родичів, тоді ми пишемо звернення до «Поліграфкомбіната «Україна» і пришвидшуємо отримання документу», – повідомила Левчук.

У державній міграційній службі очікують на зменшення ажіотажу довкола видачі біометричних паспортів вже у вересні. Тим часом «Поліграфкомбінат «Україна» нині здійснює закупівлю додаткового обладнання для уникнення затримок видачі документів у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.