Лучани йдуть до ТВК, аби засвідчити свої підписи за відкликання депутатів

У Луцьку ТВК виборці самі йдуть, аби засвідчити та підтвердити свої підписи в підписних листах за відкликання депутатів-зрадників.

Так, сьогодні, 9 серпня до виборчкому зранку прийшло вже більше 25 виборців.

Як пояснили у виборчкомі, законодавством передбачений такий метод перевірки підписів, якщо виборець має з собою паспорт – його підпис засвідчує правоохоронець, голова ТВК та член комісії у відповідному акті.

Тому, оскільки за 9 днів роботи виборчкому, комісія не визначилась з методом перевірки підписів, громадяни самі вирішили піти до Луцької ТВК з паспортом і підтвердити, що вони особисто підтримували ініціативу за відкликання депутатів.

«Якщо я сама приходила до намету, аби поставити підпис за їхнє відкликання – то чому я буду потім від цього відмовлятись? Це моя позиція і вважаю, що вони у міській раді вже не потрібні. Поки вони будуть ходити по хатах перевіряти достовірність підписів – то й рак свисне. Тому я вирішила особистоприйти – і най перевірять просто тут. Бо це вже починають маніпулювати і затягувати процес. Їм дуже вже не хочеться покидати свої місця в міськраді», – говорить пані Олена.

Оскільки за 9 днів роботи виборчкому, комісія досі не визначилась з методом перевірки підписів, громадяни самі приходять до Луцької ТВК з паспортами, аби не затягувати процедуру.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ГРОМАДСЬКУ ІНІЦІАТИВУ «ДЕПУТАТИ НА ВИХІД»

Залишити відповідь