Бюджет Луцька збільшать майже на 242 мільйони

Із державного бюджету надійшла субвенція. Це перший транш, починаючи з початку року. Відтак виконавчий комітет 9 серпня прийняв рішення збільшити видатки загального фонду бюджету Луцька на суму у 241 млн 827 тис. 481 гривню. Кошти підуть для надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, – пише Конкурент.

Заступник директора департаменту фінансів та бюджету Луцькради Людмила Гаврилевськапояснила, що коштів покрити усі необхідні видатки не вистачать. Адже станом на 1 липня 2017 року вже необхідна була субвенція у сумі 250 млн грн.

Перший транш у сумі 73 млн грн очікуватимуть днями. Кошти скерують для оплати заборгованності комунальних підприємств за електроносії.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що така затримка у фінансуванні зі сторони держави створює фінансові втрати. Наприклад, “Волиньгаз” через невчасний розрахунок уже виставив штраф у розмірі 3 мільйонів гривень.

Залишити відповідь