«Луцьктепло» не має коштів на зарплати працівникам

У комунального підприємства «Луцьктепло» не вистачає коштів на зарплати працівникам. Про це розповіла його очільниця Валентина Малютіна на оперативній нараді міського голови у вівторок, 8 серпня.

Підприємство переживає не найкращий період, адже сума невиплачених державою боргів сягнула 140 мільйонів гривень. Найбільша проблема виникла із ростом суми субсидій. Підприємство ніяк не може розрахуватись, – пише Перший.

«Якщо держава виплатить ці кошти, то борг перед «Волиньгазом» складе лише 370 тисяч гривень, а перед «Волиньобленерго» всього 60 тисяч гривень», – повідомила директор «Луцьктепла».

Ще з січня у підприємство не було надходжень. Тож для того, аби виплатити зарплати, місцевій владі доводиться знімати кошти з ремонту доріг та шкіл.

«Створили рахунки на базі Ощадбанку, автоматично йде розподіл коштів. Лише 8% коштів йде на саме підприємство… Але навіть тих 8% воно не отримує. Ми знімаємо гроші з ремонту шкіл і доріг, щоб виплатити зарплату «Луцьктеплу», – прокоментував ситуацію в.о. мера Григорій Пустовіт.

Також, він додав: «Складається так, що держава обіцяла людям виплачувати субсидії, люди їм повірили. А вийшло, що комунальні підприємства стали заручниками обіцянок держави. Дивна ситуація, якщо м’яко сказати».

Залишити відповідь