Як «Самооборона Волині» охороняла «Бандерштат»

Члени громадського формування з охорони порядку «Самооборона Волині» були залучені до охорони порядку під час фестивалю «Бандерштат».

Нагадаємо, що в Луцьку, 4-6 серпня, відбувся фестиваль української музики «Бандерштат». На захід приїхало чимало людей зі всієї України та навіть з-за кордонну. В цьому році фестиваль відбувся на новій локації – в селі Рованці.

Щоб учасники фестивалю з центрального парку імені Лесі Українки могли потрапити на територію фестивалю, через річку Стир, був зведений тимчасовий понтонний міст. За порядком та безпекою людей під час переходу слідкували члени ГФ «Самооборона Волині», чергуючи по обидві сторони мосту.

«Інцидентів майже не було. Правда, один місцевий житель, який був не дуже тверезий, намагався поза чергою проїхати на ровері по посту, ще й людей порозпихав. Тому довелось не пустити його на фестиваль», – розповів самооборонівець Данило Гетьман.

Також, Данило Гетьман зауважив, що люди ведуть себе доволі ввічливо, допомагають один одному при переході. Хлопці подають руку дівчатам, а дівчата подають руку хлопцям, аби ніхто не впав з мосту. Окрім того, самооборонівці слідкували за порядком по всьому периметру фесту.

Загалом, під час проведення «Бандерштату» в охороні громадського порядку було задіяно близько 15 членів ГФ «Самооборона Волині».

Залишити відповідь