Волиняни сплатили 3 мільярди податку

За підсумками семи місяців 2017 року волинські платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 3 мільярди гривень податкових платежів, що на чверть більше минулорічного показника за аналогічний період.

Про це учасників щотижневої наради у Волинській ОДА поінформував в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй, – повідомляє прес-служба  ГУ ДФС області.

«Стан сплати податків свідчить про позитивну тенденцію надходжень як до держбюджету, так і місцевих бюджетів. Зокрема, збір до загального фонду держбюджету на території області склав 1,3 мільярда гривень з перевиконанням на 112,4 мільйона гривень. Місцеві бюджети області поповнились на 1,7 мільярда гривень, що на 374 мільйони гривень більше відповідного періоду 2016 року», – зазначив Віталій Чуй.

Така позитивна тенденція дозволяє прогнозувати стабільність та ритмічність податкових надходжень до завершення  фінансового року, але за умови якісного адміністрування та відповідальної позиції суб’єктів господарювання.

«Органи ДФС зі свого боку забезпечують якісне обслуговування платників податків та ефективний податковий супровід суб’єктів господарювання. Належний сервіс та пріоритетність аналітичних інструментів в нашій роботі задля попередження ризиків несплати – складові, що своїм наслідком мають ріст надходжень», – підкреслив Віталій Чуй.

Залишити відповідь