Луцька поліція доєднається до перевірки підписів за відкликання депутатів

Поліція доєднається до перевірки підписних листів, які надані виборчкому ініціаторами відкликання депутатів. Про це повідомив голова Луцької ТВК Леонід Будцев під час продовження засідання Луцької виборчої комісії.

Так, Будцев повідомив, що у відповіді від правоохоронців сказано, що Луцький відділ поліції готовий доєднатись до перевірки підписів у визначений комісією спосіб.

Проте в комісії йдуть дискусії щодо методу перевірки. Адже на початку засіданні було запропоновано утворення так званих мобільних груп, в які входитимуть два члени виборчкому та правоохоронець. Але після того членами комісії від Опозиційного блоку було запропоновано внести зміни в проект рішення і замість мобільних груп, щоб правоохоронні органи провели почеркознавчу експертизу підписаних листів і саме таким чинном здійснити переверку, яка передбачена законодавством.

Експерт у виборчому праві Михайло Наход, який запрошений комісією на засідання, зауважив, що такі дії – неправомірні.

“Комісія не може скасовувати своє рішення. Це може зробити суд чи комісія вищого рівня”, – пояснив Михайло Наход.

Комісія має визначити єдиний спосіб перевірки підписів, та здійснити її на протязі 20 днів після отримання підписних листів та всю необхідну документацію.

Нагадаємо, ініціатор збору підписів виборців за відкликання депутатів Луцькради, Артем Запотоцький подав необхідну документацію до Луцької ТВК, 31 липня.

1 коментар

  1. в,2 сказав:

    ці козли зривають роботу комісіі,у нашому місті хтось може навести порядок де міліція де сбу де губернаторі

Залишити відповідь