Анастасія Приходько долучилась до гаражного розпродажу в Луцьку

До благодійного проекту Гаражний розпродаж, який розпочав БФ «Серце на долонях», долучилася Анастасія Приходько.

Про це повідомили організатори розпродажу.

Співачка завжди відрізнялась активною громадською позицією та вміло розставляє пріоритети у житті. Будучи мамою, Настя не змогла залишитись осторонь акції, що стосується маленьких діток. Зірка стала волонтером фонду, надавши свою особисту річ. – хустину з українським орнаментом.

Що здивувало й порадувало водночас – це те, що до Гаражного розпродажу долучилися ще й люди з команди Приходько. Так, бажання підтримати благодійну ініціативу виявив помічник Анастасії – Максим Бойко, студент Київського університету культури.

Він передав чорну лляну вишиту сорочку. На аукціоні ці дві речі підуть у тандемі – як єдиний лот. Максим, будучи фотографом, пообіцяв, що на наступний Гаражний розпродаж, команда Приходько надасть для акції ще й цікаві знімки з особистого архіву.

Хочеться подякувати команді за оперативність, адже посилка від Анастасії прийшла до організаторів першою.

Нагадаємо, що Гаражний розпродаж – унікальна для Волині акція, яка пройде в рамках соціального фестивалю Family weekend «Валіза на колесах». Дійство відбудеться 12-13 серпня в парку ім. Лесі Українки м. Луцька. Зібрані кошти БФ «Серце на долонях» спрямує на придбання кювезу для недоношених новонароджених Луцького клінічного пологового будинку.

До слова, до акції можуть долучитися усі охочі. Організатори просять небайдужих людей приносити непотрібні їм речі: одяг, взуття, іграшки тощо. Підприємці можуть надавати картки знижок, сертифікати, неліквідний товар, старі непотрібні меблі.

Речі приймаються за адресою:вул. Лесі Українки, 28 (заїзд з вул. Гаврилюка, 1).

Деталі за телефоном: 0931142305.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.