У Луцьку «накрили» склади з підробленим одягом відомих брендів

В рамках операції «Рубіж-2017» на Волині викрито канал незаконного переміщення імпортного одягу.

Про це повідомили в управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, співробітники податкової міліції Волині в рамках операції “Рубіж-2017” спільно зі слідчими прокуратури Волинської області провели ряд санкціонованих обшуків в офісних складських та виробничих приміщеннях в одного з імпортерів обласного центру Волині. Склади використовувались для зберігання та виготовлення продукції відомих європейських брендів.

Обшуки проводились у рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.366 КК України.

Як з’ясували правоохоронці в ході оперативних заходів, сировина для виготовлення продукції та частина імпортного товару переміщувалися в Україну через пункти пропуску Волинської митниці ДФС з використанням традиційної схеми  подрібнення партій товару задля  мінімізації сплати митних платежів.

Разом з тим, з метою мінімізації сплати податків на внутрішньому ринку реалізація вище вказаних матеріальних цінностей проводилася через підконтрольних суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих як на території Волинської області, так і на території інших регіонів.

Відтак, у рамках кримінального провадження 04.08.2017 співробітники податкової міліції спільно зі слідчими прокуратури Волинської області під час обшуків виявили та вилучили печатки підприємства, комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію та документи, пов’язані з можливою незаконною реалізацією імпортованих товарів, значну кількість етикеток торгівельних марок країн ЄС, якими маркувалася власна вироблена продукція, а також імпортовані товари в асортименті орієнтовною вартістю понад 7 млн. грн.

На даний час вирішується питання накладення арешту на вилучені ТМЦ. Триває досудове розслідування.

1 коментар

  1. Анонім сказав:

    Не встигли всіх “модніц” в портсіті на дольчегабуну розвести ))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.