У Луцьку стартував фестиваль «Бандерштат»

У Луцьку сьогодні стартував патріотичний фестиваль «Бандерштат», на який вже з’їхалося близько тисяч відвідувачів не лише з Волині, а й з різних куточків України.

На території фестивалю розміщено три величезні сцени а також наметове містечко на кількасот палаток.

Оргкомітет розмістив поріч з прохідною інформаційний пункт, медичну службу та місця для підзарядки гаджетів. Також по кількох основних лініях пересування розмістили свої ятки народні майстри, які пропонують відвідувачам придбати оригінальні рюкзаки, кружки, футболки, прикраси та інші цікаві і оригінальні речі. Окрім цього, тут також навчають розмальовувати пряники, стріляти з лука та можна зробити тату хною.

На сцені розігріваються гурти, а патріотичні громадські організації – Пласт та Нацальянс вже розпочали тренінги.

Слід відмітити, що цьогоріч на території Бандерштату збільшилась кількість пунктів гарячого харчування. Окрім звичних ковбасок-гриль, паніні та лавашу тут можна також посмакувати оригінальними і смачними чебуреками овочами з еко-грилю та різноманітними напоями. Кухарі обіцяють цьогоріч здивувати відвідувачів цікавими стравами, однак поки що більшість виїзних кафе ще на стадії налаштування процесу приготування.

Тим не менше, на вході дедалі збільшується черга, адже постійно прибуває все більше гостей  та учасників фестивалю. Також на вході посилено працює охорона, яка перевіряє всіх відвідувачів на предмет пронесення на територію заборонених речей, в тому числі і алкоголю. Адже фестиваль Бандерштат – це територія вільна від спиртного.

Вже сьогодні стартують гутірки, на яких можна буде зустрітись, послухати-побалакти з такими відомими людьми, як Енвер Бекіров, Яна Зінкевич, Вахтанг Кіпіані, Анатоль Тапольський та Олександр Барабошко.

Залишити відповідь