У Луцьку побили журналіста

Троє зловмисників у Луцьку 29 липня близько 21:30 напали на журналіста Ярослава Андрусяка.

Інцидент трапився в районі проспекту Соборності. Зокрема, чоловік разом із дружиною та 6-річним онуком поверталися з дачі.

Троє молодих та нетверезих хлопців стояли на тротуарі і про щось сварились. За якийсь момент, один з хлопців похитнувся і ледь не впав на дорогу під колеса автомобіля. Ярослав Андрусяк саме в цей момент проходив поруч, тож зробив їм зауваження.

Однак, докори старшого чоловіка не сподобались компанії молодиків. За нецензурними словами на чоловіка посипались стусани. Просто на очах у дружини та онука Ярослава Андрусяка побили троє молодих хлопців. Опісля, вони швиденько кинулись тікати у двори.

Зрештою, на місце інциденту прибула поліція.

У Ярослава Андрусяка, крім забоїв та саден, медики діагностували також ще й перелом лівої руки.

Правоохоронці порушили кримінальне провадження по факту нападу та нанесення тілесних ушкоджень журналісту Ярославу Андрусяку. Їм вдалось встановити особи нападників – хлопцям по 20-21 рік. Деталі – з’ясовує слідство.

4 коментарі

  1. колега сказав:

    Цього «бізнес-журналіста», який вербував волинян на чорні роботи в Польщу, а потім збанкрутів, ходив в порваних черевиках, латаних штанях і повернувся в журналістику, треба бити до кривавого поносу. Воно, нещастя, наступить на корок від горілки і до усіх протягує руки. Перебив ніс Володимиру Приходьку, який мухи за життя не скривдив, і не поніс покарання. Потрапив,, як кажуть, на «своїх». Шкода, що не вирвали язик. І не викрутили руки. Але ще не вечір.

Залишити відповідь