Голова Луцької ТВК не очікував, що депутати-«відкликанці» влаштують скандал

Голова Луцької міської ТВК Леонід Будцев прокоментував присутність на засіданні виборчої комісії депутатів, яких відкликають лучани.

«З самого початку засідання пішло в неправильному руслі. Але якби я від початку вимагав недопущення людей на це засідання, то міг би бути ще більший скандал. Ми допустили їх на засідання, за умови, що вони не будуть заважати роботі комісії. Але ця умова не була дотримана. Вони намагались внести свої пропозиції – свою правоту доказати. Я, як людина, це розумію, але це внесло диструктив в нашу роботу», – зауважив Леонід Будцев.

Як повідомив голова комісії, в законодавстві вказано чіткий перелік осіб, які мають право бути присутні на засіданні виборчої комісії. Тому, на початку свого засідання, члени виборчкому проголосували за те, щоб депутати та мешканці, які прийшли їх підтримати могли бути присутні на засіданні. Самі ж депутати Луцькради всіма силами заважали роботі комісії.

Так, депутати Олександр Козлюк, Євген Ткачук та Сергій Була втручались в роботу, перебивали головуючого на засіданні та інших членів комісії, намагаючись докричатись про неправомірність дій тієї ж комісії. Так само себе поводила одна з мешканок мікрорайону ДПЗ, в якому обирався Ткачук. Вона апелювала до норм закону та моральності членів комісії, тим самим заважаючи їм працювати.

Також, Леонід Будцев поділився думками, чи варто очікувати провокацій під час перевірки підписних листів, яка буде здійснюватися протягом наступних 19 днів.

«Для нас це нове. Я не знаю навіть чого очікувати. Якщо так, як передбачає закон, то людина, яка поставила підпис, при перевірці підтвердить це. Якщо людина, яка не ставила підпис або замість неї був поставлений підпис цього не підтвердила то це буде відмічено. Не думаю, що будуть якісь провокації. Думаю для того закон і передбачає, що ми ходитимемо не самі а з представниками правоохоронних органів для того щоб був підтриманий», – повідомив Леонід Будцев.

Нагадаємо, виборча комісія має перевірити не менше 10% зі списку, наданого ініціаторами збору підписів. Так, громадяни, які є в списках, мають підтвердити чи спростувати інформацію щодо того, чи вони дійсно ставили свій підпис і чи є вони виборцями депутатів Луцької міської ради. Процедура передбачає, що відвідувати лучан за адресами мають по 2 члени ТВК та один представник правоохоронних органів.

2 коментарів

  1. Луцький сказав:

    Козлюк геть “спрацювався”!
    Аж схуд бідолаха! Все ж для людей!

    • акушерка сказав:

      Козлюк на 9-му місяці вагітності. В пологовому обіцяють трійню. Навіть по цьому можна судити про людину, про її свинячу натуру, про фізичну неохайність і занедбаність свого тлінного тіла. Не говорячи про занедбаність моральну.

Залишити відповідь