Після п’яної ДТП на Дубнівській, Мігасу дозволили їздити по всій Волинській області

Сьогодні, у понеділок, 31 липня, в Луцькому міськрайонному суді відбулось чергове засідання у кримінальній справі Володимира Мігаса, який будучи нетверезим збив хлопця на вулиці Дубнівській.

На початку засідання суддя Михайло Квятковський зачитав клопотання від захисника потерпілого, аби перенести судове засідання у зв’язку зі станом здоров’я. Мовляв, він не може взяти участь у ньому.

«Стан такий, що не дозволяє взяти участь у судовому засіданні», – підтвердив представник потерпілого, та додав, що на наступне засідання всі необхідні підтверджуючі документи захисник пред’явить.

Окрім цього суддя зачитав клопотання, згідно якої в групі прокурорів зміни – до них доєдналась Кухтей-Хилюк Леся Віталіївна. Саме вона під час судового засідання просила обрати запобіжний захід для підозрюваного Володимира Мігаса у вигляді електронного засобу контролю, позбавлення права водіння, не відвідувати заклади харчування, де продають алкогольні напої, та не відлучатися від населеного пункту, де проживає підозрюваний.

Захисник підозрюваного заперечив запобіжний захід, щодо того, аби Мігас не покидав населений пункт, де проживає, оскільки потерпілий потребує лікування в Польщі, тому підозрюваний має вирішувати всі необхідні організаційні справи і має необхідність виїжджати за межі свого населеного пункту. Разом з тим, адвокат нетверезого водія надав документи, що підтверджують відшкодування збитків та звернувся до судді аби доєднати їх до справи.

Представник потерпілого повідомив суддю, що йому відомо, що Володимир Мігас звертався до фіскальної служби аби закрити підприємця, і в той же час апелює до своєї діяльності, яку має здійснювати аби відшкодовувати збитки потерпілому.

«Я 5 років не займаюсь підприємницькою діяльністю, тому коли ввели сплату ЄСВ 704 грн, я вирішив закрити підприємницьку діяльність», – пояснив Володимир Мігас.

Зрештою, після перерви суд виніс ухвалу – частково задовольнити клопотання прокурора. Зокрема, суддя дозволив Володимиру Мігасу пересуватися у межах Волинської області, оскільки порушень з його сторони по запобіжних заходах не було. Запобіжний захід обраний на 2 місяці до 30 вересня. Наступне засідання відбудеться вже 25 серпня.

Залишити відповідь