У Луцьку під час рейду потрусили пивні паби і «Спорт-лото»

В ніч з 19 на 20 липня 2017 року у Луцьку перевірили 9 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе, букмекерських контор та закладів державних лотерей).

Рейд проводився робочою групою з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг, – повідомляється на сайті Луцької міської ради.

Під час рейду виявлено факт порушення режиму роботи закладом національної лотереї «Спорт-лото» та факт продажу пива на винос у закладі ресторанного господарства.

Правопорушення зафіксовано працівниками управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради, правоохоронних органів та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

За фактами порушення норм законодавства було винесено постанову про адміністративне правопорушення на оператора національної лотереї “Спорт-лото” (вул. Винниченка, 4) та складено протокол про адміністративне правопорушення на бармена пабу “Barrel” (просп. Молоді, 8).

До Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області направлено лист з вимогою проведення перевірки закладу національної лотереї “Спорт-лото” щодо використання праці необлікованих найманих працівників.

Залишити відповідь