Садовий про депутатське протистояння у Луцьку: «Громада чекає від них дії, а не імітації»

Якби на сьогодні був діючий міський голова, ситуація в Луцькій міській раді стабілізувалася б. У цьому переконаний мер Львова Андрій Садовий.

«Тут треба шукати дуже мудре соломонове рішення, яке має бути в інтересах громади міста Луцька. В чому принцип демократії? Коли виникає конфлікт, коли дві сторони не можуть знайти між собою порозуміння, що робиться в цивілізованих країнах – домовляються між собою. Йдуть спільно на вибори, отримують квоту довіри від громади і далі продовжують працювати. І це треба робити негайно», – переконаний мер міста Львова Андрій Садовий.

Як розповів політик під час свого візиту до Луцька, ситуація в обласному центрі Волині зайшла занадто далеко. Зокрема, коментуючи конфлікт між депутатами і боротьбу за крісло секретаря, він зауважив, що дуже прикро, що депутатський корпус забув про те, що має служити громаді, а не політичним партіям.

«Тому що депутати міської ради, коли складали присягу, вони говорили, що будуть служити громаді, українському народу. Ніхто з них заходячи в депутатську залу, не складав присягу партіям, вони про це повинні пам’ятати завжди. Людям треба просто зупинитися, піти в храм помолитися, просто зрозуміти, що вони отримали цей мандат від громади. Громада чекає від них дії, а не імітації», – зауважив Андрій Садовий.

Залишити відповідь