На Волині каналізують ще одне курортне село

Серед питань, які розглядалися на черговій сесії Шацької районної ради 18 липня, був звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до нього.

Про це пише видання Район.Шацьк.

Як повідомив Олександр Бебко, начальник управління фінансів Шацької райдержадміністрації, дохідна частина районного бюджету збільшилася на 1 млн. 427 тис.грн., в тому числі за рахунок переданих цільових субвенцій з інших бюджетів на суму 40 тис.грн. та збільшення податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими ангентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати на суму 1 млн. 387 тис.грн.

Районному бюджету передано 30 тис.грн. із селищного бюджету на проведення заходів з фізичної культури і спорту, із Світязького бюджету 10 тис.грн. на ремонт ФАПу в с.Підманове.

Перевиконання дохідної частини бюджету спрямовуються: 12 тис.грн. на підключення в поліклініці Шацької лікарні двох комп’ютерів до мережі Інтернет, 20 тис.грн. на підтримку громадських організацій; трохи більше 500 тис.грн. спрямовано на виплату заробітної плати з нарахуваннями установам району, 784 тис.грн. передано субвенції сільським бюджетам, які розподілені на утримання місцевих пожежних охорон, утримання органів місцевого самоврядування, дитячих садків.

В цю суму також включено субвенцію в 380 тис.грн. Пульмівській сільській раді на виготовлення проектно-кошторисної документації на каналізування села Пульмо, сільгоспвитрати при відводі земельної ділянки під очисні споруди, на план детального планування полігону ТПВ.

Залишити відповідь