Після відпочинку на Світязі студентка захворіла хворобою Лайма

На Волині, під час відпочинку на Шацьких озерах, студентка захворіла інфекційною хворобою, переносниками якої є кліщі, – про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр.

У Волинській обласній інфекційній лікарні, зареєстрували випадок захворювання на Лайм бореліоз у студентки одного з волинських вишів, – повідомляє Волинська правда.

В кінці травня, коли дівчина відпочивала в селі Світязь, Шацького району, її укусив кліщ. Через місяць у хворої виникла відповідна для Лайм бореліозу симптоматика. Після лабораторної діагностики медики підтвердили хворобу Лайма. Студентка перебуває на стаціонарному лікуванні.

Враховуючи зазначене, медики нагадують про актуальність заходів профілактики Лайм бореліозу при відпочинку на природі та відвідуванні парків, скверів та особливо лісу.

Варто також не забувати про само- та взаємоогляд відкритих ділянок тіла та одягу при поверненні з місць відпочинку.

Довідка:

Хвороба Лайма (також відома як — бореліозЛайм-бореліозсистемний кліщовий бореліоз) — це природно-осередкова інфекційна хвороба з групи бактеріальних зоонозів, яку спричинюють борелії комплексуBorrelia burgdorferi sensu lato. Хворобу передають кліщі. Характеризується вона переважним ураженням шкіри у вигляді мігруючої еритеми, а також нервової системи, опорно-рухового апарату і серця. Поширена уПівнічній Америці та Європі, і є другою за швидкістю зростання інфекційною хворобою в США після ВІЛ-інфекції.

Залишити відповідь