На Волині члену «Самопомочі» спалили авто

Керівнику Ратнівського осередку партії «Самопоміч» спалили авто. Інцидент трапився у селі Самари 19 липня близько 23:20.

Власник авто – Іван Панасюк, кандидат від «Самопомочі» на виборах голови Самарівської об’єднаної територіальної громади, яку нещодавно стоврили у Ратнівському районі.

Попередньо, під час виборчої кампанії йому вже підпалювапли автомобіль – мікроавтобус. Цього разу — невідомі підпалили ВАЗ-2109, який наврядчи підлягає ремонту.

«Це все трапилось на очах у членів його сім’ї. Його дитина пізно ввечері бачила, як прийшов одягнутий у чорне чоловік. В машині вибили вікно і в салон автомобіля вилили 5-літрову каністру бензину. Після чого — все спалахнуло. В автомобілі повністю вигорів салон. Це можна пов’язувати з його професійною діяльністю, яка в принципі перекликається з політичною», – повідомила член партії «Самопоміч» Юлія Вусенко.

Вона повідомила, що Іван Панасюк надає безкоштовні юридичні консультації і він має декілька гучних резонансних справ у судах. Зокрема, це і майнові справи, які могли стати приводом для помсти.

«У нього під час виборчої кампанії почались дзвінки з погрозами і зараз продовжилися. Ось — уже палять другу машину. Це зухвало і ницо, адже підпал — це вже не погрози, а пряме залякування. А це все відбулось на очах в дитини. В домі — паніка, сім’я переживає чого можна ще очікувати і що буде далі», – зауважила Юлія Вусенко.

Таким чином, через погрози, залякування та підпал представники політсили мають намір звертатися до прокуратури, аби захистити свого однопартійця.

Залишити відповідь