Лучани зможуть контролювати депутатів завдяки смартфону

Луцьк, Вінниця, Львів, Миколаїв і Харків в один день, 26 липня, запустять онлайн-сервіси з контролю за депутатами своїх місцевих рад.

Команда Rada4you.org Громадянської мережі ОПОРА розробила для міст локальні версії сайтів, які автоматично аналізують відкриті дані за результатами голосувань міських рад, – інформують організатори у Facebook.

Запуск сервісу у місті Луцьку розпочнеться 26 липня об 11:00 у конференц-залі Палацу культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Після старту роботи сервісу кожен лучанин зможе зі свого смартфону чи комп’ютера перевірити, як депутати відвідують засідання, хто за що голосує, коли порушується фракційна дисципліна тощо. Локальний сервіс про роботу депутатів Луцької міської ради розроблений за аналогією Rada4you.org, що опрацьовує голосування депутатів Верховної Ради України. Важливо також додати, що усі вони створені за принципом відкритого коду, тож будь-яке місто зможе вільно використати розробки Громадянської мережі ОПОРА для себе і запустити схожий ресурс.

Залишити відповідь