Артем Запотоцький: «Я готовий іти на перевибори, а чи готові вони?»

Сьогодні, 18 липня відбулась прес-конференція за участі депутата луцької міської ради Артема Запотоцького, який розповів усі подробиці громадської ініціативи, щодо відкликання 5 депутатів-«зрадників».

Артем є одним з організаторів громадської ініціативи збору підписів за відкликання чиновників, він відзначив, що останні дні біля наметів зі збору підписів виникало багато скандалів. За словами Артема Запотоцького, згідно Закону про місцеві вибори визначається виборча квота. Партія має право на розподіл мандатів, як при скликанні так і при відкликанні депутатів.

Нагадаємо, що з 14 липня в місті стоять 4 намети, в яких здійснюють збір підписів за відкликання депутатів Євгена Ткачука, Олександра Козлюка, Аркадія Соломатіна, Сергія Були та Костянтина Петрочука. Від першого дня активісти, які збирають підписи, перебувають під тиском груп прихильників депутатів-«відкликанців». Також вони отримують погрози.

Громадським активістам останніми днями не давали належно виконувати свою роботу, всіляко цьому заважаючи. Задля детального пояснення Запотоцький скликав працівників ЗМІ аби відповісти на всі питання. На зустріч також прийшли і двоє депутатів-«зрадників» – Євген Ткачук і Сергій Була.

Як зауважив Сергія Була, він прийшов побажати здоров’я Артему:

«Я бажаю тобі здоров’я, аби з тобою поговорили по-чоловічому. Як дитині маю пояснити чому я зрадник?», – заявив Була.

Разом з тим, Євген Ткачук заявив, що Артем Запотоцький раніше мав підтримати зняття Юлії Вусенко та кандидатуру Ігоря Поліщука. На, що Запотоцький не заперечив. На підтримку Ткачука прийшли виборці з його округу. Жінки, вносили диструктив у розмову, постійно перебивали опонентів та сварились. Натомість вони почали звинувачувати Артема Запотоцького у тому, що він працює на компанію «Континіум», мовляв, саме він, а не вказаних  5 депутатів, є «зрадником». На що Артем Запотоцький продемонстрував свою трудову книжку, де було вказано, що з п’ятниці, 14 липня, він офіційно – звільнився.

«Континіум» створив робочі місця, де надали мені роботу юриста. У п’ятницю я звільнився. Тому що оці закиди мені не зрозумілі. Ці гроші не були зайвими для моєї родини, але нічого, живу і моя родина також… », – каже депутат.

Як запевняють організатори Громадської ініціативи «Депутати на вихід», ці депутати вже були виключені зі своїх партій, від яких пройшли до міської ради, адже вони суперечили її партійній позиції.  Після смерті Миколи Романюка вони приєдналися до так званої новоствореної проУКРОПівської більшості. Саме ці 5 депутатів голосували за рішення, які визнано судом незаконними..

Щодо перевиборів, Запотоцький закликає іти на них та спокійно переобиратися.

«Ви стали депутатами тільки завдяки партії. Я відштовхують від того, що сказав ваш партійний лідер Ляшко. Майте совість та ідіть далі. ДПЗ це не цілий Луцьк», – каже Артем Запотоцький до Ткачука та його виборців.

На останнє питання про намети зі збору підписів та відкликання депутатів Артем заперечив, що активісти отримують за це гроші.

«Ніхто нікому не платить за роботу у наметах. Це на добровільних засадах. Я дуже радий, що сьогодні прийшов Була і Ткачук. На жаль, бачимо думку лише частини лучан. Якби зі мною трапилась така ситуація, не ходив би по наметах і нікого не проганяв би. Просто далі допомагав своїм виборцям і готувався до наступних виборів. Те, що відбувається біля палаток – люди хапаються за владу. Провокації є, але без застосування сили», – зауважив Артем Запотоцький.

Підписи збираються протягом 20 днів, тому ще є час до кінця цього тижня.

За останніми підрахунками за відкликання депутатів вже підписалося:

Євген Ткачук -1500;

Сергій Була -1006;

Олександр Козлюк – 1006;

Аркадій Соломатін – 984;

Констянтин Петрочук – 993. 

«Я готовий іти на перевибори, а чи готові вони?», – підсумував Запотоцький.

Залишити відповідь