Волинь: вилучена «чорна каса митників» належить… підприємцю

Луцький міськрайонний суд 13 липня розглянув скаргу підприємця К. на бездіяльність прокурора, слідчого щодо негайного повернення особі тимчасово вилученого майна.

Про це повідомляє видання ВолиньPost.

Дослідивши матеріали та додані докази, слідчий суддя Вадим Смітюх ухвалою, що не підлягає оскарженню, зобов’язав прокурора та слідчого повернути вилучені під час обшуку 16 червня грошові кошти на загальну суму 90 тис дол. та 270 тис грн., а також соснові колоди об’ємом 51,296 куб см, які були вилучені в процесі «масок-шоу» з приміщення, яке орендує підприємець, та на які не було накладено арешт.

Таким чином суд визнав підприємцям законним володільцем майна, яке прокуратура поспішно, протизаконно і бездоказово оголосила «чорною касою митників».

До слова, необґрунтовані звинувачення посадових осіб Волинської митниці у причетності до підприємницької діяльності суб’єктів господарювання лунають не вперше. З цього приводу начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький на своїй сторінці в ФБ називав цей обшук «черговим прокурорським фарсом».

Залишити відповідь