У Ковелі кібератака: вірус знищив у міськраді документи за останні півроку

Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення виконкому Ковельської міської ради «працює у робочому порядку» і «бореться з вірусами», – прозвітувала на апаратній нараді головний спеціаліст відділу Інна Повх.

Про це пише видання Район.Ковель.

«Ви почуйте, бо це дуже важливо, бо жарти – жартами… Якось не звертали на це увагу. Ну, що таке кібератака для Ковельської міської ради? Що то таке? Да там дурниця… Я прошу, подивитися по своїх комп’ютерах. І менше влазьте в Інтернет туди, куди вас не просять, бо звідти воно і бере. І так же само флешки, які вам передають, і все остальне», – застерігав підлеглих міський голова Олег Кіндер.

Як твердить начальник загального відділу Надія Кончаківська, через комп’ютерний вірус її відділ втратив документи за останніх півтора року.

«Відновлюємо те, що можна, бо в нас там якби півтора року «вилетіло». Трохи із сайту скачати, трохи з відділів є рішення. На все треба час. Те, що можливо відновити – відновили, але трохи є проблема, бо люди йдуть за рішеннями…» – пояснила Надія Павлівна.

«Нікуди ми не дінемося. Саме основне, що це ми «підхватили» з Луцька», – наголосив Олег Кіндер, але не уточнив, яка саме установа, організація, фірма чи приватна особа «заразила» комп’ютер загального відділу міської ради.

Журналістам нашого видання також повідомили, що 25 травня 2017 року виконком Ковельської міськради закупив у ТзОВ «Олайті Сервіс» (м. Київ) за 12 750.00 гривень програмний продукт «Zillya! Антивірус для Бізнесу», призначений для захисту 100 комп’ютерних користувачів у локальній мережі виконавчого комітету та встановлений на службових комп’ютерах посадовців.

Залишити відповідь