Луцьк: засуджений учасник АТО розповів, як пішов на зустріч СБУ

28-річний атовець з Луцька Василь Соломонюк. Призваний під час першої хвилі мобілізації, служив у 51 Володимир-Волинській ОМБр, де сповна відчув на собі увесь «смак» війни. Пройшов крізь запеклі бої у Волновасі й на Савур-могилі.

Нині Василь відомий широкому загалу завдяки численним публікаціям про нього в ЗМІ. Повідомлялося, що за патріотичні заклики до повалення нинішньої влади працівники СБУ обшукали його помешкання, а самого хлопця скрутили і повезли на допит. А невдовзі він постав перед судом, – повідомляє Волинська служба новин.

У інтерв’ю чоловік розповів, як пішов на зустріч працівникам СБУ та зізнався у скоєних правопорушеннях.

Отже ти вирішив визнати свою вину. Чи все ж таки десь мав місце момент, що тебе залякали, примусили це зробити?

– Це навіть смішно, я знову ж таки повторюю: ніхто мене нічого не змушував, не залякував, не скручував. Хоча, якщо чесно, поки особисто не зіткнувся з СБУшниками, думав про них негативно, що вони вибивають двері, заламують, б’ють… Тепер моє ставлення до них змінилося. Нормально пояснюють, спілкуються, задають питання. Хлопці просто виконують свою роботу.

Чим вони можуть залякати? І чого мені боятися, коли уже є вирок суду і я відбуваю покарання, так би мовити?

Тож на наступну зустріч до слідчого я пішов уже сам, без адвоката. Розповів, як усе було, що дійсно поширював ті всі речі і що зараз усвідомив, що робив неправильно. Знаєш, патріотизм не полягає в тому, щоб всякий брєд постити, а в дії. Краще йти воювати.

Нагадаємо, що з травня 2015 року по березень 2017 року, за допомогою спеціально створеного в соціально-орієнтованій мережі «Вконтакте» та «Фейсбук» аккаунтів «Вася Соломонюк» розповсюджував матеріали, що містять публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією

у "маленької" людини - великі проблеми