«Громада Луцька» вимагає звільнення Рачкова

Spread the love

Громада Луцька вимагає звільнити Олександра Рачкова з посади заступника міського голови.

Відповідна петиція зареєстрована під авторством «Громада Луцька».

«Просимо та вимагаємо звільнити з посади заступника міського голови Рачкова Олександра Леонідовича. Подати до всіх необхідних органів на додаткову перевірку декларацію про доходи Рачкова Олександра зокрема перевірити дані факти і по членах родини декларанта та з офіційними звідами дружини до фіскальної служби та набуттям за останні 3 роки майнових прав усією родиною» – йдеться у дописі петиції.

Громада аргументує свою вимогу  тим, що за роки перебування на посаді Олексанр Рачков не належно реалізовував свою діяльність в стінах Луцької міськради.

Також, на думку лучан заступник міського голови систематично «зливав» рішення іншій стороні працюючи в юридичному управління на користь різних суб’єктів господарювання за фінансові винагороди (стандартна такса від 500 умовних одиниць до 7 тисяч умовних одиниць справи, що стосуються земельних питань).

«Лобіює ряд земельних питань, що приймаються Луцькою міською радою та видачу містобудівних умов через ті ж таки ВІДКАТИ .

Систематично провокує конфлікти з АТОвцями щодо черг на житло її руху та вставляння у неї НЕОБХІДНИХ людей з метою власних схем та подальшого збагачення.

Рачков Олександр не вживає заходів для виправлення вищевказаних порушень, змушує працівників Луцької міської ради до вчинення протиправних дій, сам регулярно порушує законодавство України і ганьбить своїми вчинками Луцьку міську раду та теперішню владу, дискредитує реформацію міста та Ради і виконавчого комітету вцілому», – скаржаться лучани.

Тож громада міста вимагає заслухати звіт про діяльність Рачкова перед ними та прийняти рішення про його звільнення з посади заступника мера Луцької міської ради.

1 коментар

  1. Napa сказав:

    Не спілкуюсь років 5. Конфліктний чувак, підтверджую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.