Ткачук поскандалив з виборцями: лучани заявили, що він зрадник

У Луцьку другий день неспокійно біля намету на ЛПЗ, в якому збирають підписи за відкликання п’ятьох депутатів міської ради – Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна.

Активісти працюють тут уже третій день з 14 липня, – повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, у Луцьку створили ініціативну групу, учасники якої працюють над відкликанням п’ятірки міських обранців. Їх можуть позбавити мандатів уже за два місяці.

14-го липня до намету на ЛПЗ підійшла група осіб різного віку, які поводили себе агресивно, різко висловлювалися в бік активістів, які збирають підписи. Дійшло навіть до погроз.

А 15-го липня ці люди повернулись і події повторились. Щоправда, разом з ними прийшов депутат Євгеній Ткачук. Він стверджував, що активісти не мають права проводити збір підписів. Мовляв, не отримали відповідного погодження від міської ради. Однак це неправда, адже вони подали відповідне повідомлення про проведення акції у строках, які передбачені законами України.

Після цього розпочалась дискусія між тими, хто підтримує відкликання депутатів та їхніми опонентами. Один з лучан дорікнув Ткачуку, що той зрадив покійного міського голову Луцька Миколу Романюка. Коли ж прихильники Ткачука почали розповідати, що депутат дуже багато зробив для району, їм відповіли: всі роботи проводились за кошти бюджету, тобто гроші, які беруться з податків лучан.

Також на місце події викликали патрульну поліцію, проте правоохоронці сказали, що жодних порушень у діях активістів, які збирають підписи у діях депутатів, немає.

Залишити відповідь