У Луцьку відкрили намети, де можна підписатись за відкликання депутатів

У центрі Луцька розпочали збирати підписи за відкликання депутатів міської ради.

14 липня представники ініціативної групи встановили палатку на Театральному майдані обласного центру для збору підписів серед лучан, – повідомляє Волинь24.

Нагадаємо, лучани хочуть за народною ініціативою відкликати з міської ради п’ятьох депутатів, які відійшли від лінії партії.

Йдеться про обраних від БПП «Солідарність» Олександра Козлюка та Євгенія Ткачука, колишніх членів «Радикальної партії Олега Ляшка» Сергія Булу, Аркадія Саламатіна та Костянтина Петрочука. Відповідне рішення було прийняте на зборах містян 10 липня у приміщенні автозаводу «Богдан».

Тоді присутні на зборах утворили ініціативну групу з 93 осіб, які вже найближчим часом мали розпочати збір підписів за відкликання депутатів.

Мешканцям міста пропонують поставити свій підпис за відкликання обранців. Щоб це зробити, людина має залишити свої паспортні дані. Обов’язковою умовою є також луцька прописка.

Як пояснив представник ініціативної групи, таких палаток у місті стоятиме кілька, в найбільш людних мікрорайонах. З його слів, лучани схвально сприйняли ідею й охоче ставлять свої підписи, але багато з тих, хто підходить до палатки і виявляє намір підтримати ініціативу, не має з собою паспорта.

Залишити відповідь