Луцьк: касир супермаркету здійняла ґвалт через надірвану купюру

У Луцьку близько 22:00 у супермаркеті «Наш край» по вулиці Шевченка касир та охоронець здійняли ґвалт через пошкоджену 500-гривневу купюру.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив керівник групи швидкого реагування ГФ «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук, яких викликали на місце інциденту.

«Причина суперечки: відмова персоналом прийняти до розрахунку українські гроші в українському магазині, посилаючись на те, що купюра в 500 гривень є надірваною. Конфлікт досягнув критичного рівня, що охоронець був змушений телефонувати на лінію 102», – пише Олександр Ніколайчук.

Він зауважив, що вислухавши сторони їм вдалось за лічені хвилин владнати конфлікт.

«Я обміняв людині п’ятисотку на інші гроші. Ми отримали подяку та жирний плюс у карму, а працівникам магазину пообіцяли хорошу рекламу. Що й роблю зараз. Схоже на те, що там забули засадниче правило торгівлі: «Клієнт завжди правий!» Дисциплінарне стягнення мав би понести головний касир, яка телефоном дала вказівку гроші до розрахунку не приймати, охорона закладу, що прийняла рішення виставити покупця за двері та й сам заклад, бо «Правил торгівлі» ще ніхто не відміняв. Доречі, дана купюра за півгодини жодного запитання чи сумніву не викликала у касира АЗС «ОККО» у якості розрахунку за пальне», – повідомив самооборонівець.

2 коментарі

  1. Назар сказав:

    Ви що,спеціально всі купюри надриваєте,цікаво що б ви зробили на місці касира,тільки не кажіть що вам дали вже таку купюру,з фото видно що вона не просто надірвана . А щодо ,,покупець завжди прав” ви ніколи не визнаєте своєї провини.Ви не платите нам зарплату, не подобається магазин, ідіть на базар ,там вам скажуть як скористатись цією купюрою

Залишити відповідь