Лучанам, які збирають підписи за відкликання депутатів-зрадників – погрожують

У Луцьку чоловік, який назвався Георгієм Островим (на фото), погрожував людям, які збирають підписи за відкликання п’ятьох депутатів міськради – Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна.

Інцидент стався 15 липня біля “Північного” ринку, що на куті проспекті Соборності та вулиці Гордіюк, – повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, у Луцьку створили ініціативну групу, учасники якої працюють над відкликанням п’ятірки міських обранців. Їх можуть позбавити мандатів уже за два місяці.

У чотирьох локаціях по місту стоять намети, де й здійснюється збір підписів.

До одного з них, що на 40-му мікрорайоні підійшов Остров, представився “Молдаваном” з “Правого сектора”, та в ультимативній формі заявив, що учасники збору повинні зібрати намет та “забиратися звідси”. Як розповіли учасники збору підписів Інформаційному агентству ВолиньPost, чоловік заявив ніби представляє депутата Аркадія Соломатіна та назвався атовцем. Коли у нього запитали, де воював, згадав ДУК.

Чоловік кинув ще кілька погроз в бік учасників збору та заявив, що через 40 хвилин повернеться і силоміць розбере намет, цитуємо “зробить ж*пу”.

Георгія Острова у Луцьку часто бачать в компанії прес-секретаря “Варти порядку” Олександра Волянюка, який входить до луцької команди Ігоря Палиці – одного з лідерів партії “УКРОП”.

Репортер Інформаційного агентства ВолиньPost відправився на місце події, аби стежити за подальшим розвитком інциденту.

Залишити відповідь