Гунчик подякував луцькому нардепу за сприяння у виділенні субвенцій

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик повідомив, що область отримає 1,742 мільярда гривень.

Про це повідомляє видання ВолиньPost з посиланням на повідомлення Володимира Гунчика.

Зокрема, він повідомив, що в останні дні червня облдержадміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням при внесенні змін до Державного бюджету передбачити кошти, аби продовжити будівництво 27-ї школи у Луцьку.

Зовсім скоро ці гроші надійдуть – український парламент, ухвалюючи зміни до бюджету країни, проголосував за виділення 10 млн грн. у рамках надання субвенції місцевим бюджетам на здійснення соціально-економічного розвитку територій.

«Тому принагідно хочу подякувати за принципову позицію в цьому питанні народному депутату від Луцька Ігореві Лапіну.

І роботи на стратегічному об’єкті 55-го мікрорайону обласного центру продовжать. Продовжать попри незрозумілу позицію Луцької міської ради, яка з власного ж об’єкта зняла передбачені попередньо 10 млн грн. Прикметно, що кошти з державної казни підуть не в бюджет Луцька, а в обласний, адже замовник робіт – УКБ облдержадміністрації. А, значить, перекинути на інші цілі й ці 10 мільйонів не вдасться. Школа потрібна Луцьку і вона буде!

Окрім того, і це питання також важливе, в область надійде субвенція – 1,742 мільярд грн – на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. Облдержадміністрація інформувала Кабмін про необхідність збільшити субвенцію на мільярд. Втішений, що волинян почули і є результат.

Продовжується і реалізація проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». На звернення голови облдержадміністрації відреагували і Міністерство фінансів, і Міністерство охорони здоров’я, і Кабінет Міністрів, збільшивши видатки по проекту на 42 млн грн. (із 33 млн до 75-ти).

Отримають фінансовий ресурс і волинські ОТГ. Новоствореним громадам, і на цьому наголошувала облдержадміністрація керівництву уряду, потрібна фінансова підтримка.

Знаю – нещодавно спілкувався із головами ОТГ – субвенцію з Державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ, яка надійде прямо в бюджети ОТГ, останні використають для реалізації важливих проектів.

Залишити відповідь