З держбюджету виділили ще 10 мільйонів на добудову 27-ї школи

Верховна Рада 13 липня прийняла рішення про внесення змін до держбюджету на 2017 рік і виділила держсубвенцію у розмірі 10 мільйонів гривень на луцьку школу-довгобуд.

Зокрема, кошти передбачені згідно з розпорядженням Кабінету міністрів №463-р від 12.07.2017 року щодо переліку питань про розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення соціально-економічного розвитку окремих територій. Їх виділення вже погодив на засіданні комітет ВР з питань бюджету, тож вже найближчими днями вони надійдуть місцевим бюджетам.

Як і обіцяв Ігор Лапін Верховною Радою з державного бюджету виділено 10 мільйонів гривень субвенції на добудову школи №27 у 55-му мікрорайоні міста.

«На добудову 27-ї школи виділили ще 10 мільйонів. Ми постарались, бо для Луцька це можна сказати «стратегічний об’єкт», який потрібно добудувати у найкоротші терміни. Лучани просили — ми докладаємо максимум зусиль. Було виділено 5 мільйонів, зараз – ще 10. Але потрібно ще розуміння міської влади, що ця школа потрібна саме мешканцям Луцька, тому повинна бути підтримка і належне фінансування також і з місцевого бюджету», – заявив Ігор Лапін.

10 мільйонів скерують не у Луцький міський, а у Волинський обласний бюджет, адже замовником будівництва є Департамент капітального будівництва ОДА.

Також, з державного бюджету сьогодні виділили 607 тисяч гривень на придбання обладнання для реабілітаційного центру Волинської обласної клінічної лікарні.

Нагадаємо, що на останній сесії Луцької міської ради навколо питання щодо фінансування будівництва школи №27 між депутатами виник конфлікт. Зокрема, УКРОПівці вирішили припинити будівництво і перекинути 10 мільйонів на ремонт доріг.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ШКОЛУ-ДОВГОБУД У ЛУЦЬКУ

Залишити відповідь