Досвідчений Добкін перед арештом і СІЗО познімав з себе золоті прикраси

Сьогодні Верховна Рада України підтримала подання Генеральної прокуратури щодо арешту народного депутата від фракції “Опозиційний блок” Михайла Добкіна.

За це рішення проголосувало 242 депутати.

Таким чином, всі три подання, які були подані у ВРУ, були прийняті. Зокрема, депутати прийняли подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Михайла Добкіна. В його діях вбачаються ознаки навмисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у місті Харкові, вартістю понад 220 млн гривень.

Одразу ж після того, як завершилось голосування і депутати підтримали рішення про притягнення до кримінальної відповідальності – Михайло Добкін поспіхом почав знімати з себе золоті прикраси. Так, він зняв із шиї великий золотий хрест та товстий ланцюжок, поцілував його і сховав до дипломату.

Ті, хто розуміють правила кримінального світу та норми утримання в СІЗО знають, що особисті дорогоцінні речі при арешті можуть бути конфісковані. Тож більшість завчасно до арешту приховує цінні прикраси, аби їх не забрали при оформлені у СІЗО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.