У нововолинській кав’ярні 5 відвідувачів захворіли на сальмонельоз

П’ятеро людей захворіли сальмонельозом після частування у кав’ярні.

Про це стало відомо сьогодні, 11 липня, під час прес-конференції у Волинському обласному лабораторному центрі, – пише Волинська правда.

Директор Волинського обласного лабораторного центру Наталія Янко повідомила, що у місті Нововолинську п’ятеро людей, із яких троє – діти, підхопили сальмонельоз у кав’ярні «Наше місто».

Зокрема, підтверджено, що гостре інфекційне захворювання виникло у зв’язку з вживанням тістечок-еклерів. Сальмонелу виділили від хворих і ідентичну – з тістечок. До слова, за інформацією Наталії Янко, у поточному році на Волині зареєстрували вже 4 спалахи гострих кишкових інфекцій, з них 3 викликані сальмонелою. Всього захворіли 32 людини, з них 20 дітей. Зокрема, спалах сальмонельозу стався в Горохівському районі (постраждало 9 осіб, з них 4 дітей).

Зафіксували також сімейний випадок сальмонельозу в селі Ратнів Луцького району (постраждало 7 осіб, з них 2 дітей). Більше того, зафіксували і спалах гастроентероколіту серед дванадцятьох львівських дітей, які перебували на тренувальних заняттях в навчально-тренувальному комплексі «Тайм» у Ковелі.

Наразі триває епідрозслідування цього випадку.

Залишити відповідь