Ніколайчук розповів, як на Мамсурова КамАЗи безконтрольно зливають нечистоти

Громадський активіст та член ГО «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук  звернувся до місцевої тимчасової влади у місті з вимогою встановити контроль над зливом нечистот у каналізаційну систему.

Зокрема, у своєму дописі на сторінці в мережа Facebook, він констатував, що одним із джерел нестерпних запахів є визначені місця скидання нечистот у колекторну каналізаційну мережу міста.

«Практично кожен асенізаційний автомобіль має на борту договір із зазначенням його номеру на офіційне оплатне скидання певного об’єму нечистот у визначеному договором місці. Та є одне але. Хто визначає і, головне, контролює об’єми? А ніхто. Цифри у прямому сенсі висмоктані з пальця. І тут аж ніяк не вина суб’єктів господарювання: риба шукає де глибше, а водій – де рівніше», – повідомив Олександр Ніколайчук.

Разом з тим, він зауважив, що лучани потерпають від ще кількох джерел смороду.

«Вирішення обох проблем (обліку та смороду) дуже просте. Необхідно безпосередньо на самій станції очисних споруд в Липлянах обладнати пункт для зливу. І місце є. Потрібно лиш тверде покриття для доїзду забезпечити та контрольно-рахувальне устаткування грамотне встановити. Все. Аби з’явилася добра воля для громади міста попрацювати. Разова ціна вирішення питання 50-100 тис. гривень з бюджету. Можна, правда, і в рази дорожче, по-модному зробити. Все-одно при належному обліку швидко окупиться. А от з “лівими” зливами по місту боротися значно легше стане, бо всі, хто не відправився на очисні, автоматично стають порушниками», – наголошує громадський активіст.

Тож, Олександр Ніколайчук публічно звернувся до місцевих політиків, які бавляться в господарників міста з надією на їхню реакцію.

«Маю сподівання, що моє запитання не залишиться риторичним. Чи в нас, як завжди, потрібно надсилати депутатське звернення за принципом: “без бумажки ти какашка”? Доречі, Микола Романюк на такі мої звернення реагував завжди. Світла йому пам’ять», – резюмував Олександр Ніколайчук.

Разом з тим, на підкріплення своїх слів він повідав про сьогоднішні приклади необмеженого зливання нечистот в каналізаційну систему, яке зафіксував його колега-самооборонівець Володимир Жуков. 

«Такі речі мають якось контролюватися/відмічатися, вестись письмова статистика?! Це ж дирка в полі! Щойно поцікавився документами… “полюбому є”, але ніхто не показав. Натомість на мою фразу: “Готуйтесь зараз у вас будуть їх перевіряти” водій “Камаза” змотав вудку і поспіхом вирішив “розчинитися”», – переповів сьогоднішній випадок самооборонівець. 

Він зауважив, що з каналізаційної ями невимовно смерділо і запах був дуже схожим на той, як смерділо у місті пообіді.

Залишити відповідь