«Питання про закриття заводу та скорочення працівників – зняті», – Володимир Гунчик про ветсанзавод

Spread the love

Ковельський ветсанзавод працюватиме у режимі ліквідації екологічної катастрофи до повного її завершення. Лише після цього Кабмін розгляне питання закриття підприємства.

Про це під час оперативки 10 липня заявив волинський губернатор Володимир Гунчик, – повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Залишається нині актуальним і питання утилізації тваринних рештків на території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». Гунчик заявив, що обговорював це питання із першим віце-прем’єр-міністром України.

«Ми обговорили питання виконання протоколу наради, яку проводив Степан Кубів щодо Ковельського ветсанзаводу. Я хочу поінформувати, що всі зміни і доповнення в постанову Кабінету Міністрів внесені. На рівні робочої групи всі ці питання узгоджені», – повідомив Гунчик.

Також глава ОДА зазначив, що попередньо мав розмову з керівництвом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба), на якій узгоджено усі проблемні питання, пов’язані з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

«Питання про закриття заводу та скорочення працівників – зняті. Діяльність ветсанзаводу буде продовжена в режимі ліквідації екологічної катастрофи місцевого рівня до повного її завершення. І лише після завершення усіх робіт діяльність Ковельського ветсанзаводу буде законсервована до прийняття Кабінетом Міністрів рішення про його закриття», – повідомив Гунчик.

Згодом, за результатами робочої поїздки голови облдержадміністрації будуть оформлені відповідні доручення та розпорядження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.