У Луцьку можуть закрити ще один ринок

Аби вирішити конфліктну ситуацію, що склалася між підприємцями ринку “Львівський” та приватним підприємцем Русланом Юзвою, в п’ятницю у конференц-залі департаменту ЦНАП відбулася робоча зустріч.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Учасниками “круглого столу” були секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Олександр Рачков, депутат міської ради Євген Ткачук, керівники профільних структурних підрозділів міської ради, а також представники обох сторін.

Як зазначив на початку заступник міського голови Олександр Рачков, зустріч організували з ініціативи підприємців ринку “Львівський”, які звернулися до міської ради для вирішення конфлікту між ними та власником земельної ділянки, на якій розташований ринок, Русланом Юзвою. “Ситуація набирає негативних рис, адже якщо земельна ділянка перебуває у приватній власності, підприємці можуть бути позбавлені місця торгівлі”, – акцентував він.

Підприємці, в свою чергу, переконують, що приватизованою може бути лише частина земельної ділянки під ринком, а інша частина – це комунальна власність. Юрист Михайло Марчук, що представляє їхні інтереси, запевняє, що усі договори, які були укладені ще з попереднім власником, підприємицею Русланою Крикотою, є діючими і мають юридичну силу.

Натомість Руслан Юзва, який є власником новобудови “Сафрон” поблизу ринку, наголошував, що уже давно велися перемовини із підприємцями щодо подальшого функціонування ринку, оскільки у такому стані він не може далі існувати. В результаті цих перемовин було домолено, що територія ринку буде звільнена до 1 липня, але підприємці відмовилися це робити. Крім цього, один ряд торгових точок ринку “Львівський” знаходиться на так званих “червоних лініях”, більшість їхніх власників не мають відповідних договорів на електропостачання.

 Серед численних зауважень, висловлених підприємцями, було незаконне знесення паркану, який проходив по межі орендованої ділянки для будівництва. В свою чергу заступник міського голови Олександр Рачков пообіцяв детальніше вивчити це питання. До слова, будівництво 9-типоверхового будинку поблизу ринку на вулиці Львівській, що здійснює підприємець Руслан Юзва, погоджене відповідним рішенням виконавчого комітету.

   Підводячи підсумки непростих перемовин, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив: “Ситуація дійсно непроста. Аби врахувати інтереси обох сторін та діяти відповідно до вимог законодавства, пропоную створити робочу групу, до якої увійдуть підприємці, депутати та представники виконавчих органів міської ради. Спільно ми спробуємо знайти земельну ділянку для ведення торгівлі”. Григорій Пустовіт закликав підприємців визначитися із можливим місцем перенесення торгових площ у максимально швидкі терміни, а підприємця Юзву – не перешкоджати веденню торгівлі ще принаймні два тижні, допоки не буде знайдене нове місце.

   Олександр Рачков, у свою чергу, додав, що питання подальшого функціонування ринку “Львівський” буде остаточно вирішене принаймні до 1 вересня. А усі питання, пов’язані із законністю чи незаконністю укладення договорів із попередньою власницею Русланою Крикотою – це предмет судового розгляду.

Залишити відповідь