Волинь: затримали пілота літака, якого підозрюють у контрабанді

Державна прикордонна служба України з початку цього року зафіксовано 53 випадки порушення державного кордону малими літальними апаратами, за допомогою яких незаконно переміщуються тютюнові вироби, наркотичні речовини, зброя та нелегальні мігранти.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Зважаючи на великий радіус дії літальних апаратів така протиправна діяльність формується та здійснюється за межами контрольованих прикордонних районів, що знаходяться в глибині території України на відстані 100-120 км від лінії державного кордону.

Так, 6 липня 2017 року у Волинській області на відстані 30 км від державного кордону відслідковувався політ малого літального апарату в межах Любомльського, Шацького, Старовижівського районів (до 60 км від лінії державного кордону). У результаті вжитих заходів пошуковою групою за 2 км від н.п. Кукуріки Старовижівського району встановлено місце можливого зльоту та посадки малого літального апарату, затримано особу, можливо причетну до організації протиправної діяльності, яка своїми діями забезпечувала політ (зліт-посадку) вказаного малого літального апарату.

Залишити відповідь