На спекулянтів з «Ягодина» завели кримінал

Відкрили кримінальне провадження на осіб, які за гроші допомагали перетнути кордон поза чергою.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Нещодавно підрозділ внутрішньої безпеки Держприкордонслужби України спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України у Волинській області та військовою прокуратурою Луцького гарнізону викрили протиправну діяльність групи цивільних осіб, які перед пунктом пропуску «Ягодин-авто» здійснювали систематичне вимагання коштів за проїзд авто поза чергою за 400-1000 гривень. До протиправної діяльності зазначені громадяни намагалися залучити окремих співробітників Луцького загону.

Спільно правоохоронці затримали «на гарячому» цивільну особу під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 900 гривень за пропуск поза чергою транспортних засобів. Затриманий у подальшому мав намір схилити військовослужбовців до службових зловживань за частину отриманої ним матеріальної вигоди.

Зазначимо, що співробітники внутрішньої безпеки прикордонників та СБУ задокументували неодноразові факти вимагання та неправомірного отримання цивільними особами коштів за пропуск автомобілів поза чергою, зазначені матеріали досліджуються у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 368 та частиною 2 статті 369 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що сьогодні, 6 липня нардеп Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook розповів про суму хабарів на митному пості «Ягодин».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.