Луцьк: голови ОСББ вимагають повернути їм 8 мільйонів субсидій

Представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Луцьку записали відеозвернення зв’язку із заборгованістю з виплатою субсидій від січня 2017 року.

За цей час лише перед луцькими ОСББ держбюджет заборгував понад 8 мільйонів гривень, – повідомляє ВолиньPost.

Звернення адресують до президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради Андрія Парубія.

У зверненні представники ОСББ зауважують, що через заборгованість держави з відшкодування пільг та субсидій об’єднання не можуть виконувати свої статутні зобов’язання, належне утримувати будинок та прибудинкові території, готуватися до опалювального сезону.

Окрім того, через відсутність компенсації під загрозою опинилася експлуатація ліфтів, звільнено чимало працівників та виникають труднощі із своєчасними розрахунками з постачальниками послуг. Тому високопосадовців просять негайно вирішити питання погашення заборгованості із відшкодування пільг та субсидій.

Зі свого боку, зазначають представники ОСББ, вони інформують співвласників про катастрофу із фінансовою ситуацією через невиконання державою зобов’язань. Мовляв, саме держава несе відповідальність за припинення належного утримання будинків через заборгованість.

Залишити відповідь