Показали, як добровольці тероборони вчилися стріляти

Наприкінці червня учасникам територіальної оборони області влаштували стрільбища, аби підняти рівень бойової готовності чоловіків, які нині є цивільними.

На військовий полігон Володимира-Волинського з’їхалися представники усіх районних комісаріатів, аби навчити добровольців усі районних загонів тероборони працювати із бойовою зброєю, відчути на практиці, що таке стрільба, – повідомляє Громадське.Волинь.

Навчання організував Волинський обласний військовий комісаріат за підтримки громадського формування «БУГ». Останнє зокрема, забезпечило захід інструкторами (з бойовою підготовкою).

«Я вважаю, що ті люди, що відпрацювали ці навчання – вони готові до захисту нашої території, тому що це підрозділи територіальної оборони», – заявив заступник Волинського обласного комісара Володимир Дриженков.

270 чоловіків вчилися користуватися автоматами та кулеметами, пройшли базове навчання із ведення тактики бою та стрільби у різних бойових обставинах. Серед них були і фермери, і представники влади, і лікарі, і учасники АТО. Всі ці люди є добровольцями загонів територіальної оборони. Такі навчання відбуваються що три місяці і навчають цивільних добровольців базової воєнної справи.

«Ми дякуємо, тим керівникам обласного військового комісаріату, що дали нам можливість навчати хлопців», – коротко додав керівник «БУГу» Олександр Калюжний.

Усі на навчанні дещо насторожені, адже, як повідомляли у березні білоруські ЗМІ, по інший бік кордону у вересні розпочнеться широкомасштабне спільне навчання російських та білоруських військових під назвою «Захід-2017».

Залишити відповідь