Грицюка досі не ознайомили з наказом про звільнення

Директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Ігоря Грицюка досі не звільнили в офіційно встановленому трудовим законодавством порядку. Тож попри гучномовні заяви про звільнення — він продовжує виконувати свої повноваження і займатись вирішенням поточних справ на підприємстві.

«Я досі не бачив наказу на своє звільнення. Кажуть є розпорядження — 30-м червня. Сьогодні вже 3 липня, але ніхто мені наказу про моє звільнення не надав для ознайомлення. Також ніхто мені не повернув трудової книжки, як того вимагає Трудовий Кодекс. А відповідно — в мене немає офіційних підстав покидати своє робоче місце, адже я несу матеріальну і юридичну відповідальність», – повідомив у коментарі Ігор Грицюк.

Ігор Грицюк зауважив, що зранку на КП «ЛПЕ» завітав заступник міського голови Григорій Недопад, який ознайомив його з розпорядженням про звільнення, однак наказу на звільнення — досі ніхто не подав. Разом з тим, новоспечений віце-мер одразу ж повідомив працівників про те, що віднині тимчасово виконуючим обов`язки директора Луцького підприємства електротранспорту призначено головного інженера Володимира Бабича. Його прізвище оперативно з“явилося і на офіційному сайті ЛПЕ, в той час, як діючий директор Ігор Грицюк продовжує виконувати свої повноваження, адже досі не отримав підтвердження — наказу про своє звільнення.

Ігор Грицюк зауважив, що розпорядження про його звільнення, видане на підставі звернення первинної профспілкової організації вільної профспілки залізничників України КП “Луцьке підприємство електротранспорту” від 06.06.2017 та листа Міністерства інфраструктури України від 21.06.2017 № 5912/10/10-17.

Однак, за вже відомо, що Мінінфраструктури скасувало даний лист. Тим не менше, Ігор Грицюк продовжує чекати надходження офіційного документу — наказу про своє звільнення, яке і є підставою для полишення робочого місця. Також він не виключає і вже готує матеріали для судового позову, адже має на меті оскаржити своє звільнення.

Залишити відповідь