Заготівельники чорниць додали бюджетам Волині більше 130 тисяч 

Початок ягідного сезону на Волині додав місцевим бюджетам 133,1 тисячі гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Ті громади, керівники яких заздалегідь подбали про те, щоб представники заготівельного ринку здійснювали свою діяльність лише легально зі сплатою усіх передбачених законом податкових платежів, можуть розраховувати на додаткові кошти, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Враховуючи погодні умови, на Волині не прогнозують рекордного збору чорниці, однак метеопримхи – не привід для того, щоб не здійснювати моніторинг та аналіз ситуації на прибутковому ринку заготівлі дикоростучої лісової продукції.

Саме природні ресурси – ягоди, гриби, лікарські рослини, якими багата Волинь, щороку є резервом для залучення до бюджетів додаткового фінансового ресурсу.

Отож, якщо мешканці територіальних громад, їх лідери пильнуватимуть, щоб процес заготівлі відбувався у правовому полі, бюджети будуть з коштами. Зі свого боку фахівці ДФС завжди нададуть необхідну консультаційну та практичну допомогу при виконанні податкових зобов’язань представникам заготівельного бізнесу.

Залишити відповідь