У Луцьку стартувала 26-та сесія міськради

Сьогодні у Луцьку розпочалася 26-та сесія міської ради, на яку винесено майже сотню питань.

Таким чином на сесії спочатку зареєструвалось 27 депутатів, та за кілька хвилин у системі «Рада» зафіксували 35 карток.

Одним з перших заслухали виступ однієї з підприємців на ринку, які мають конфлікт з власником землі, який здає їм місця в оренду.

Опісля мала намір виступити адвокат Юлії ВусенкоОксана Комарницька, яка на сьогодні продовжує обстоювати її інтереси у апеляційному суді. Однак, Ігорю Поліщуку, вочевидь, не надто хотілось вчергове слухати про те, що суд постановив рішення, яке не входило у плани новоспеченого секретаря — скасувати рішення про зняття повноважень секретаря з Юлії Вусенко і негайно поновити її на посаді. Тож він категорично заперечив, натякнувши проукропівській більшості про те, що не варто підтримувати її виступ.

«Ддумаю, нам недоцільно слухати сьогодні ці виступи… ці шоу нам ні до чого. Треба виступати на засіданні. Думаю тут не місце для політичних шоу», – наполягав Ігор Поліщук.

Однак він таки був змушений поставити пропозицію на голосування, проте депутати, отримавши попередню вказівку самопроголошеного мера, — вирішили не підтримувати і не заслуховувати адвоката Юлії Вусенко Оксану Комарницьку.

Залишити відповідь