Самопроголошений мер Луцька назвав Володимира Гунчика «безпомічним»

Секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук у ході обговорення питання про перерозподіл коштів бюджету у гострій формі висловився у бік голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Зокрема, мова про губернатора зайшла після того, як Ігор Поліщук озвучив інформацію про виділення 25 мільйонів гривень до кінця року. Мовляв, голова Волиньради Ігор Палиця перед сесією зателефонував йому і повідомив, що спілкувався з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який пообіцяв посприяти у виділення великої суми грошей на добудову 27-ї школи і перинатального центру.

Однак, за словами Ігоря Поліщука, Володимир Гройсман зауважив, що чомусь не чув подібних прохань зі сторони голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

«Гунчик — людина безпомічна, не здатна провести тендери. Чому вже кілька місяців поспіль Гунчик не може провести тендери по закупівлях на добудову перинатального центру», – заявив Ігор Поліщук.

Та вже на завершення свого виступу самопроголошений мер Луцька заявив, що не має конфлікту з Володимиром Гунчиком. Тим не менше, він не упустив можливості вжити образливі слова в сторону утричі старшого по віку губернатора Волинської ОДА.

Залишити відповідь