На Волині розшукують чоловіка, який переховується від поліції

Працівники Рожищенського відділення Ківерцівського відділу ГУ національної поліції у Волинській області розшукують особу, яка переховується від кримінально-виконавчої інспекції.

Розшукується Засєкін Микола Володимирович, – пише Район.Рожище.

15.12.1968 року народження. Житель села Копачівка (вулиця Першотравнева, 127) Рожищенського району.

Прикмети: на вигляд 40–45 років, ріст 165–175 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся відсутнє, брови широкі, дугоподібні, очі темні, ніс великий.

 

Міру запобіжного заходу не обирали. Цей громадянин переховується від КВІ.

При отриманні будь-якої інформації стосовно розшукуваного, негайно повідомте за адресою: 45100, Волинська область, місто Рожище, вулиця Незалежності, 93; чи електронною поштою: skr1393@ukr.net; чи за телефоном: 068 584 40 11, факсом (03368) 2–16–02, телефоном (03368) 2–11–52, або 102.

Поліція буде вдячна кожному, хто повідомить будь-яку інформацію про розшукуваного.

5 коментарів

 1. ЗАСЄКІН Микола сказав:

  Зупинись та схаменись !там де ти – чекай біду !Час вже братись до ладу!!!

  Звернення людини яку ,Ви ,засудили .

  Ви розшукуєте того, хто, мирно протестуючи зауважував: “Що спалювання та закопування сміття , це гріх і злочин. Хочете увязнити того ,хто, запропонував інноваційний екологічний бізнес проект по вирішенню проблеми сміття . А, саме :” Зміна формату (дизайну ) всіх видів тари та упаковки для вторинного використання у побутті та будівництві. Сміття , як один із компонентів – наповнювач будматеріалів.” Це здорове майбутнє ; економічний розвиток та нові робочі місця .
  Сміття – це ріка породжена технологіями людства , її ,не можливо зупинити (ні спалити , ні закопати ), а лише направити в правильне русло для благ людських як дар Божий.
  Якщо, не зупинитесь та не зміните підхід до проблеми, яка призводить до отруєння землі та питної води , то будете мати, те, чого заслуговуюте та будете прокляті власними дітьми ! Епідемії та масове вимирання ,це , майбутнє яке ,Ви, пропонуєте!
  Якщо, зміг засудити, поширити інформацію про мій розшук , то ,хоча б спробуй поширити моє звернення!
  Наше майбутнє в наших руках.
  Я зауважую ,що я не переховуюсь та здатний бути присутнім на будь якому судовому засідані в твоїй присутності “людино”.

 2. Микола Засєкін сказав:

  Заява про злочин від Засєкіна Миколи Володимировича Смітєзвалище села Кременець Рожищенського району Волинської області знаходиться серед орних земель та горить під відкритим небом . АЗС “АВЕТРА” в селі Копачівка Рожищенського р-ну закопала ржаві цистерни для зберігання рідин незаконно придбання у військовійчастині. Питна вода в окрузі , за вмістом нафтопродуктів та нітратів не придатна до споживання є факти та документальні свічення людей. Про свій від’їзд ,я ,повідомив відповідні органи ВКІ на що, і ,маю дозвіл під…растичного суду. Хто шукає мене відгукнись!!!!

 3. ЗАСЄКІН Микола сказав:

  Я, ставлю до Вашого відому , що повертаюсь в Україну у вересні 2017., з ділової-інспекційної поїздки по країнах Європи та з відповіддю Міжнародного Кримінального екологічного трибуналу Ганна, Нідерланди. Точнішу дату та місце свого повернення напишу згодом. Впевнений, що колектив мого розшуку та особисто “вадим александров” , ознайомлені з кримінальними справами та переслідуванням проти мене, відвідавши, особисто Кременецьке сміттєзвалище Рожищенського району та переконавшись в моїй правоті або не правоті . Надіюсь , що на судовому засіданні при обрані для мене запобіжного заходу , зможуть надати правову оцінку.
  Заради Вас, заради нашого спільного здорового майбутнього, повідомляю Вас, з особистої переписки з прокурором M.Dillon, архів ,автоматично збирає всю інформацію ,що стосується стану екології в Україні та всю інформацію, що пов’язана з моїм ім’ям .
  “Там де ти чекай біду – слід вже братись до ладу” – Петрик П’яточкін

 4. ЗАСЄКІН Микола сказав:

  Я, вже місяць як В україні .хто мене розшукує??? Рожище поліція мені вже зброю повернула.

Залишити відповідь