На Волині підприємство ухилилося від сплати мільйона гривень податків

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області викрили службових осіб підприємства, котрі ухилились від сплати понад 1 мільйон гривень податків, та забезпечили відшкодування бюджету вказаної суми завданих збитків та нарахованих штрафних санкцій.

Про це інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за статтею 212 КК України встановлено, що службові особи одного з волинських суб’єктів господарювання, який займається виробництвом та реалізацією хлібобулочних виробів, протягом 2015-2016 років не відобразили в податковому та бухгалтерському обліку доходи, отримані від реалізації виготовленої продукції за готівкові кошти.

Завдяки заходам, вжитим оперативними та слідчими співробітниками в рамках вказаного кримінального провадження, підприємство в повному обсязі відшкодувало нанесені державі збитки, а також донараховані штрафні санкції у загальному розмірі понад 1 мільйон гривень.

Станом на даний час тривають слідчі дії, кінцевою метою яких є оголошення підозри та скерування матеріалів кримінального провадження до суду за частиною 4 статті 212 КК України для звільнення особи від кримінальної відповідальності, у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

Залишити відповідь